Casamia Boutique Hotel

Hakkımızda

Casamia konuklarına, 60 kişilik İskele Restaurant’ında Ege ve Akdeniz mutfağından lezzetli yemekler sunar. Yemyeşil bahçesinde ve kullanım teraslarında muhteşem bir manzara sunuyor. 

Hoşgeldiniz

Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Gündoğan’da denizle adeta kucaklaşan bir konuma sahip 2003 yılında ikinci eviniz olma anlayışı ile kurulan eski adıyla Anka, yeni adıyla Casamia Boutique Hotel; özel plajı, iskelesi ve yemyeşil bahçeleri ile hem ufak bir tatil kaçamağı düşünenlere, hem de uzun ve huzurlu bir tatil hayal edenlere dört mevsim boyunca farklı keyifler sunuyor.Özellikle sörf, yelken sporları ve dalmak için uygun olan belde de huzurlu bir tatil sizi bekliyor.

Sosyal Ağlar

Online Rezervasyon

Gündoğan kasabası, ilk çağlarda kayalık bir tepeye kurulmuştur. Buradaki kaya manastırları, kilise, cami gibi yapılar Gündoğan’ın zengin tarihini işaret eder.

Tekne turu seven misafirler için, Gündoğan koyu ve çevre adalara bir çok günlük tekne gezileri bulmak mümkündür. Tarihe ve doğaya meraklı olanlar için ise Kaya Mezarları, Tavşan Adasında Roma dönemine ait kilise, Peynir Çiçeği mağarası, 52 Merdiven Klisesi ve Eski Yel Değirmenleri görülmeye değer yerler…ve unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

Casamia Beach

Bodrum yarımadasının Gündoğan beldesinde yer alan otelimiz, denize sıfır bir plaja sahiptir. Plajımızda 1 adet iskele ve güneşlenme platformu, konforunuz için seçilmiş şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır.

Gündoğan Halk Plajı Mavi Bayrak statüsünde bir plajdır.